Dojomuz

Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü Dojo

DojomuzDojomuz faaliyete geçtiği günden bu güne kadar olan süreci hep her şeyin en iyisine layık sporculara hizmet vermeye adanmış yapıdadır. Bünyemize katılan sporcularımızın her şeyin en iyisine layık olduğunu düşünen sayın hocamız Nejmi ALKAN kulübümüz bünyesinde sadece Karate antremanları yapılmasına izin vererek, tek bir hedefe yönelmiş olmanın o hedefe ilerlemek için geçen zamanı verimli kullanmak adına daha önemli olduğuna dikkat çekmiştir. Bu prensip de bünyemizdeki Milli sporcu sayısını her geçen gün arttırarak kulübümüz ve Milli sporculuk çıtasını belli ölçüde yukarı çıkarmıştır.Dojomuzda Antremanlar ;
Büyükler Grubu antremanlar,


Saat 20:00 ile 21:15 saatleri arasında ;

Pazartesi

Çarşamba

Cuma  

Günleri yapılmaktadır.

Küçükler Grubu Antremanlar,


PAndemi Dönemi Antrenman saatleri için lütfen iletişime geçiniz.

Günleri ve saatlerinde yapılmaktadır.


Küçük sporcularımız için aynı zamanda;

Cumartesi ve Pazar günleri Ayrı bir antreman aralığında bulunmaktadır.Not: Antremanlar Senseimiz Nejmi ALKAN tarafıdan yaptırılmaktadır.

Dojomuzda misafirlerimiz için oturma alanları bulunmaktadır, bu sayede gelen misafirlerimiz sporcularını rahat ve ferah bir ortamda gözlemleyebilmektedirler, aynı zamanda misafirlerimiz için ikram alanımız mevcut olup faydalanabilmektedirler. Dojomuz kaloriferli ısıtma sistemi sayesinde kış aylarında sıcak ortamıyla hizmetine devam etmektedir.           Dojomuzun zemini Tatami ( Karate antreman minderlerine verilen ad ) ile kaplanarak sporcularımızın hem maç psikolojisine hazırlanmasında hemde sağlıklı antreman yapılmasına büyük ölçüde katkı sağlamaktadır, salonumuzda bulunan malzemeler ile sporcularımız maçlara tam donanımlı hazırlanabilmektedirler.

Pandemi Sürecinde Antreman saatleri için Lütfen İletişime Geçiniz.

Sensei Nejmi ALKAN

0535 232 08 24

Sensei@karate.org.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.